Obsah stránky, Hlavní stránka webu, Mapa webu, Vyhledávání

Oznámení: Tato stránka používá soubory cookie k poskytování co nejlepší služby. Další informace Zavřít

Oficiální kurzovní lístek

CZ SK HU PL BG RO SI RS

Upozornění pro uživatele: Kontrakty futures na elektrickou energii jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti European Energy Exchange AG. Další informace naleznete na www.eex.com. Kontrakty spot a futures na zemní plyn s místem dodání na virtuální obchodní bod v České republice jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti Powernext SA. Další informace naleznete na www.powernext.com. Bez uzavření příslušné smlouvy nejsou uživatelé oprávněni počítat nad daty zde uváděnými žádný index dle EU nařízení o indexech, které jsou používané jako referenční hodnoty (2016/1011). V případě požadavků na práva pro výpočet indexů nás prosím kontaktujte

Zobrazit počty kontraktů a objemy Skrýt počty kontraktů a objemy

NázevKurz [EUR]Změna [%]Počet kontraktů [MW]Objem obchodů [MWh]Objem obchodů [EUR]Open Interest [Počet kontraktů]Graf
F PXE SK BL M12-21228,95-1,510
F PXE SK BL M01-22242,84-0,530
F PXE SK BL M02-22244,031,050
F PXE SK BL M03-22190,220,400
F PXE SK BL M04-22128,173,180
F PXE SK BL M05-22115,782,880
F PXE SK BL M06-22124,111,700
F PXE SK BL Q01-22225,100,270
F PXE SK BL Q02-22122,612,590
F PXE SK BL Q03-22125,472,530
F PXE SK BL Q04-22135,692,950
F PXE SK BL Q01-230,000
F PXE SK BL Q02-230,000
F PXE SK BL Q03-230,000
F PXE SK BL CAL-22151,891,8025219 000219 000
F PXE SK BL CAL-23105,941,680
F PXE SK BL CAL-2488,620,350
F PXE SK BL CAL-250,000
F PXE SK BL CAL-260,000
F PXE SK BL CAL-270,000
F PXE SK PL M12-21295,72-3,130
F PXE SK PL M01-22332,160,770
F PXE SK PL M02-22335,162,520
F PXE SK PL M03-22253,380,380
F PXE SK PL M04-22156,412,100
F PXE SK PL M05-22147,472,040
F PXE SK PL M06-22156,012,100
F PXE SK PL Q01-22304,791,250
F PXE SK PL Q02-22153,252,080
F PXE SK PL Q03-22156,380,370
F PXE SK PL Q04-22182,770,590
F PXE SK PL Q01-230,000
F PXE SK PL Q02-230,000
F PXE SK PL Q03-230,000
F PXE SK PL CAL-22198,731,080
F PXE SK PL CAL-23139,350,880
F PXE SK PL CAL-24120,621,020
F PXE SK PL CAL-250,000
F PXE SK PL CAL-260,000
F PXE SK PL CAL-270,000