Obsah stránky, Hlavní stránka webu, Mapa webu, Vyhledávání

Oznámení: Tato stránka používá soubory cookie k poskytování co nejlepší služby. Další informace Zavřít

Oficiální kurzovní lístek

CZ SK HU PL BG RO SI RS

Upozornění pro uživatele: Kontrakty futures na elektrickou energii jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti European Energy Exchange AG. Další informace naleznete na www.eex.com. Kontrakty spot a futures na zemní plyn s místem dodání na virtuální obchodní bod v České republice jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti Powernext SA. Další informace naleznete na www.powernext.com. Bez uzavření příslušné smlouvy nejsou uživatelé oprávněni počítat nad daty zde uváděnými žádný index dle EU nařízení o indexech, které jsou používané jako referenční hodnoty (2016/1011). V případě požadavků na práva pro výpočet indexů nás prosím kontaktujte

Zobrazit počty kontraktů a objemy Skrýt počty kontraktů a objemy

NázevKurz [EUR]Změna [%]Počet kontraktů [MW]Objem obchodů [MWh]Objem obchodů [EUR]Open Interest [Počet kontraktů]Graf
F PXE HU BL M12-21248,93-0,540
F PXE HU BL M01-22258,09-0,7853 7203 720
F PXE HU BL M02-22258,030,210
F PXE HU BL M03-22202,53-0,730
F PXE HU BL M04-22129,922,890
F PXE HU BL M05-22117,532,570
F PXE HU BL M06-22125,861,430
F PXE HU BL Q01-22238,95-0,44510 79510 795
F PXE HU BL Q02-22124,362,290
F PXE HU BL Q03-22127,122,910
F PXE HU BL Q04-22136,515,720
F PXE HU BL Q01-230,000
F PXE HU BL Q02-230,000
F PXE HU BL Q03-230,000
F PXE HU BL CAL-22156,362,090
F PXE HU BL CAL-23107,641,560
F PXE HU BL CAL-2488,500,440
F PXE HU BL CAL-250,000
F PXE HU BL CAL-260,000
F PXE HU BL CAL-270,000
F PXE HU PL M12-21303,26-2,420
F PXE HU PL M01-22337,17-0,130
F PXE HU PL M02-22340,171,870
F PXE HU PL M03-22262,281,460
F PXE HU PL M04-22161,562,290
F PXE HU PL M05-22152,622,240
F PXE HU PL M06-22161,162,290
F PXE HU PL Q01-22311,191,030
F PXE HU PL Q02-22158,402,270
F PXE HU PL Q03-22157,981,860
F PXE HU PL Q04-22183,783,040
F PXE HU PL Q01-230,000
F PXE HU PL Q02-230,000
F PXE HU PL Q03-230,000
F PXE HU PL CAL-22202,251,890
F PXE HU PL CAL-23137,450,900
F PXE HU PL CAL-24118,171,220
F PXE HU PL CAL-250,000
F PXE HU PL CAL-260,000
F PXE HU PL CAL-270,000