Obsah stránky, Hlavní stránka webu, Mapa webu, Vyhledávání

Oznámení: Tato stránka používá soubory cookie k poskytování co nejlepší služby. Další informace Zavřít

Oficiální kurzovní lístek

CZ SK HU PL BG RO SI RS

Upozornění pro uživatele: Kontrakty futures na elektrickou energii jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti European Energy Exchange AG. Další informace naleznete na www.eex.com. Kontrakty spot a futures na zemní plyn s místem dodání na virtuální obchodní bod v České republice jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti Powernext SA. Další informace naleznete na www.powernext.com. Bez uzavření příslušné smlouvy nejsou uživatelé oprávněni počítat nad daty zde uváděnými žádný index dle EU nařízení o indexech, které jsou používané jako referenční hodnoty (2016/1011). V případě požadavků na práva pro výpočet indexů nás prosím kontaktujte

Zobrazit počty kontraktů a objemy Skrýt počty kontraktů a objemy

NázevKurz [EUR]Změna [%]Počet kontraktů [MW]Objem obchodů [MWh]Objem obchodů [EUR]Open Interest [Počet kontraktů]Graf
F PXE CZ BL M12-21221,95-1,560
F PXE CZ BL M01-22236,34-0,540
F PXE CZ BL M02-22239,031,070
F PXE CZ BL M03-22186,280,960
F PXE CZ BL M04-22125,673,670
F PXE CZ BL M05-22113,283,410
F PXE CZ BL M06-22121,612,170
F PXE CZ BL Q01-22219,950,430
F PXE CZ BL Q02-22120,113,080
F PXE CZ BL Q03-22121,873,040
F PXE CZ BL Q04-22132,613,620
F PXE CZ BL Q01-230,000
F PXE CZ BL Q02-230,000
F PXE CZ BL Q03-230,000
F PXE CZ BL CAL-22148,312,210
F PXE CZ BL CAL-23104,441,700
F PXE CZ BL CAL-2487,550,510
F PXE CZ BL CAL-2581,320,520
F PXE CZ BL CAL-260,000
F PXE CZ BL CAL-270,000
F PXE CZ PL M12-21281,72-3,280
F PXE CZ PL M01-22319,160,170
F PXE CZ PL M02-22324,162,290
F PXE CZ PL M03-22248,111,970
F PXE CZ PL M04-22152,312,430
F PXE CZ PL M05-22143,372,390
F PXE CZ PL M06-22151,912,430
F PXE CZ PL Q01-22295,191,430
F PXE CZ PL Q02-22149,152,420
F PXE CZ PL Q03-22148,980,590
F PXE CZ PL Q04-22175,440,910
F PXE CZ PL Q01-230,000
F PXE CZ PL Q02-230,000
F PXE CZ PL Q03-230,000
F PXE CZ PL CAL-22191,631,3439 3609 360
F PXE CZ PL CAL-23137,050,900
F PXE CZ PL CAL-24119,421,200
F PXE CZ PL CAL-250,000
F PXE CZ PL CAL-260,000
F PXE CZ PL CAL-270,000