Obsah stránky, Hlavní stránka webu, Mapa webu, Vyhledávání

Oznámení: Tato stránka používá soubory cookie k poskytování co nejlepší služby. Další informace Zavřít

Oficiální kurzovní lístek

CZ SK HU PL BG RO SI RS

Upozornění pro uživatele: Kontrakty futures na elektrickou energii jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti European Energy Exchange AG. Další informace naleznete na www.eex.com. Kontrakty spot a futures na zemní plyn s místem dodání na virtuální obchodní bod v České republice jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti Powernext SA. Další informace naleznete na www.powernext.com. Bez uzavření příslušné smlouvy nejsou uživatelé oprávněni počítat nad daty zde uváděnými žádný index dle EU nařízení o indexech, které jsou používané jako referenční hodnoty (2016/1011). V případě požadavků na práva pro výpočet indexů nás prosím kontaktujte

Zobrazit počty kontraktů a objemy Skrýt počty kontraktů a objemy

NázevKurz [EUR]Změna [%]Počet kontraktů [MW]Objem obchodů [MWh]Objem obchodů [EUR]Open Interest [Počet kontraktů]Graf
G PXE CZ BL M05-22102,2480,000
G PXE CZ BL M06-22105,4006,842014 40014 400
G PXE CZ BL M07-22110,3459,2053 7203 720
G PXE CZ BL M08-22110,4958,9553 7203 720
G PXE CZ BL M09-22101,772-1,92107 2007 200
G PXE CZ BL M10-220,000
G PXE CZ BL M11-220,000
G PXE CZ BL Q03-22107,6005,430
G PXE CZ BL Q04-22109,3350,630
G PXE CZ BL Q01-2399,401-10,240
G PXE CZ BL Q02-2369,854-20,210
G PXE CZ BL Q03-2378,301-9,891022 08022 080
G PXE CZ BL Q04-2387,043-3,521022 09022 090
G PXE CZ BL Q01-240,000
G PXE CZ BL Win 22104,425-4,790
G PXE CZ BL Sum 2374,101-15,040
G PXE CZ BL Win 2374,700-12,620
G PXE CZ BL Sum 240,000
G PXE CZ BL Win 240,000
G PXE CZ BL Sum 250,000
G PXE CZ BL CAL-2383,600-10,850
G PXE CZ BL CAL-2463,075-13,490
G PXE CZ BL CAL-250,000
G PXE CZ BL CAL-260,000
G PXE CZ BL CAL-270,000
G PXE CZ BL CAL-280,000
F PXE CZ BL M05-22190,72-1,230
F PXE CZ BL M06-22204,83-3,750
F PXE CZ BL M07-22215,00-3,770
F PXE CZ BL M08-22218,50-4,690
F PXE CZ BL M09-22253,31-3,860
F PXE CZ BL M10-22250,79-3,080
F PXE CZ BL M11-22273,08-2,850
F PXE CZ BL Q03-22228,67-4,100
F PXE CZ BL Q04-22264,18-2,930
F PXE CZ BL Q01-23278,00-1,770
F PXE CZ BL Q02-23193,69-0,660
F PXE CZ BL Q03-230,000
F PXE CZ BL Q04-230,000
F PXE CZ BL Q01-240,000
F PXE CZ BL CAL-23229,40-1,210
F PXE CZ BL CAL-24189,10-1,180
F PXE CZ BL CAL-25170,36-1,870
F PXE CZ BL CAL-26140,30-1,530
F PXE CZ BL CAL-270,000
F PXE CZ BL CAL-280,000
F PXE CZ PL M05-22200,98-0,310
F PXE CZ PL M06-22226,92-2,950
F PXE CZ PL M07-22259,13-5,430
F PXE CZ PL M08-22253,00-6,000
F PXE CZ PL M09-22294,37-4,790
F PXE CZ PL M10-22323,01-2,580
F PXE CZ PL M11-22355,83-2,450
F PXE CZ PL Q03-22268,74-5,390
F PXE CZ PL Q04-22340,39-2,960
F PXE CZ PL Q01-23346,19-1,070
F PXE CZ PL Q02-23232,33-2,760
F PXE CZ PL Q03-230,000
F PXE CZ PL Q04-230,000
F PXE CZ PL Q01-240,000
F PXE CZ PL CAL-23283,96-2,000
F PXE CZ PL CAL-24234,25-1,650
F PXE CZ PL CAL-25203,77-1,690
F PXE CZ PL CAL-260,000
F PXE CZ PL CAL-270,000
F PXE CZ PL CAL-280,000